PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

PH-KSP - "YAŞAM VE SAĞLIĞIN DENGELENMESİ: PULMONER HİPERTANSİYON, KADINLAR VE AİLE PLANLAMASI" 3/6 - 2023.09.05

05.09.2023
19:00
PH-KSP - Youtube Kanalı

AfPH (Pulmoner Hipertansiyon İttifakı - Alliance for PH), pulmoner hipertansiyonla ilgili 2022 ESC/ERS klinik kılavuzlarının getirdiği yenilikleri araştıran altı bölümlük serinin üçüncü webinarını duyurmaktan heyecan duymaktadır.

Pulmoner hipertansiyon bağlamında hamilelik çok hassas ve çok yönlü bir konudur. Zorluklar ve risklerle ilgili tıbbi değerlendirmelerin ötesinde, kültürel, dini ve kişisel inançlar önemli roller oynar ve karar verme sürecine karmaşıklık katmanları ekler. Bu hassas yolculukta yol almak, her bireyin kendine özgü koşullarını ve değerlerini kapsamlı bir şekilde anlamayı gerektirir. Konuşmacı üçlüsümüz bu alanda kapsamlı bir uzmanlığa sahiptir ve ikisi bu konuyu kapsamlı bir şekilde ele alan ESC/ERS pulmoner hipertansiyon klinik kılavuzları için Görev Gücü'nde görev yapmıştır.

Web semineri PH-KSP web sitesi, LinkedIn Live ve Facebook Live üzerinden yayınlanarak yaygın erişilebilirlik ve katılım sağlanacaktır. Bu oturum sırasında sunulan bilgileri korumaya ve paylaşmaya kararlı olduğumuz için, slaytlar, kayıt ve kapsamlı bir transkript kullanıma sunulacak, böylece bireylerin içeriği tekrar ziyaret etmeleri ve ağlarıyla paylaşmaları sağlanacaktır.

Dil engellerini aşmanın öneminin farkındayız ve bu nedenle, talep üzerine çeviriler sağlayarak bu kaynakları farklı dil geçmişlerine sahip bireyler için erişilebilir kılacağız.

 

LinkedIn https://www.linkedin.com/events/7094343635416096769/comments/

Facebook Live https://www.facebook.com/events/1716080112184870/

YouTube https://www.youtube.com/live/tw5t_omOM-k?si=H6NJMCZLsYWlVWFS

PH-KSP website https://ph-ksp.com/our-webinars/

 

#pahssc #pah #allianceforph #pulmonaryhypertension #pulmonaryarterialhypertension #chronicthromboembolicpulmonaryhypertension #CTEPH #knowledgesharing #knowledgeexchange #patientempowerment #patienteducation #pulmonerhipertansiyon #pulmonerarteriyelhipertansiyon #kroniktromboembolikpulmonerhipertansiyon #KTEPH

 

ETKİNLİKLER
Eskişehir Web Tasarım