En güzel Mavi Öpücük - 2019 Yarışması

Mavi Öpücük Tanıtım

MAVİ ÖPÜCÜK

28 Mayıs'a kadar mavi dudaklı resmini pahssc@gmail.com e-mail veya +905550241480 nolu WhatsApp hesabımıza gönderin, PAH hastası olmak kaydıyla (hasta yakınları bu ödülden yararlanamıyorlar) Sn. Prof. Dr. Cihangir KAYMAZ ve Sn. Prof. Dr. Bülent MUTLU hocalarımızla yemek yiyecek 4 kişiden birisi de sen ol! 

 

Bu nazik teklifleri için hocalarımıza teşekkür ediyoruz.

 

28 Mayıs itibariyle artık resimleri hep birlikte oylamaya başlayacağız. Herkesin tek bir oy verme hakkı var. Birden fazla resme oy veremezsiniz! Oylama için web sitemiz; www.pahssc.org.tr üzerinden Ankete katıl seçeneğini tıklayıp, oy vermek için kayıt olmanız gerekiyor.

 

AMAÇ: Kendisine has bir belirtisi olmayan Pulmoner hipertansiyon yaş, cinsiyet, ırk, sosyal veya etnik köken gözetmeden herkesi bulabilir. Ortalama tanı süresi 3 yıl ve tedavi edilmediğinde sağ kalım süresi 2.8 yıldır. İstatistiklerden de anlaşılacağı gibi birçok hasta daha tanı alamadan vefat etmekte ve tanı alan hastaların %75’in de hastalığı ileri safhaya ulaşmıştır. Erken ve doğru teşhis, pulmoner hipertansiyon hastalığının seyrini önemli ölçüde değiştirebilir. 

 

Erken ve doğru tanıya dikkat çekmek için başlattığımız etkinliğimizin kazananını, Sn. İzmir Valimiz Erol AYYILDIZ Bey, en çok oy almış ve finale kalmış 4 resim arasından kurayla belirleyecek. Çekiliş 31 Mayıs’ta İzmir Valiliğinde gerçekleşecektir. Kazananı 1 Haziran günü web sitemizden duyuracağız.


Mor el, ayak ve dudaklar, Baş Dönmesi, Nefes Darlığı, Ödem, Bayılma hissi gibi belirtilerden birisi eğer sizde de varsa, zaman kaybetmeden doktorunuzla görüşün.

Not: Bu etkinliğe resim göndererek resimlerinizin PAHSSC tarafından farkındalık çalışmalarında kullanılmasına, onay vermiş oluyorsunuz.

#pahssc #worldphday #pulmonerhipertansiyon #skleroderma #organbağışındabelçikamodeli #nefesepahabiçilmez @pah_turkiye @phaware #phaware

 

HEDİYE SPONSORU OLMAK İSTEYENLER,

İster hediyenizi derneğe ulaştırabilir, isterseniz derneğe bağış yapabilirsiniz.

 

Blulipkiss - Mavi öpücük

Ankate katılmak için üye olmanız gerekmektedir.
ONLINE ÜYE OL
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Eskişehir Web Tasarım