PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

PAHSSC FAALİYETLERİYLE 2022 YILI MART AYINDA AVRUPA AKCİĞER VAKFI - ELF'YE HABER OLDU - 2022.03.10

PAHSSc faaliyetleriyle, Avrupa'nın sayılı akciğer hastaları dayanışma derneklerinden birisi olarak Avrupa Akciğer Vakfı - European Lung Foundation (ELF)'nın haber bülteninde Mart ayında yer aldı.
 
Elektrik faturalarına gelen aşırı zamlar nedeniyle hastalarımızın yaşadıkları mağduriyet için yürüttüğümüz savunuculuk hareketi ve Sözcü Gazetesinde haberleşmemizi Avrupa Akciğer Vakfı, aylık haber bülteninde öne taşıdı.
 
Bu süreçte emekleri, katkıları ve özverileriyle yanımızda olan herkese gönülden teşekkür ediyor, hastalarımız kadar hasta yakınlarımızı da derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.
 
Sizinle daha güçlüyüz.
 
PAHSSc, kar amacı gütmeyen ve her biri birer nadir hastalık olan Pulmoner Arteriyel Hipertansiyon, Skleroderma, Sistemik Skleroz, Eisenmenger Sendromu, Kronik Tromboembolik Pulmoner Hipertansiyon (KTEPH), İdiyopatik Pulmoner Fibrozis (Akciğer Sertleşmesi), Akciğer Nakli ve Kalp-Akciğer Nakli hasta ve ailelerinin dayanışma derneğidir.
 
#NadirHastalık #PulmonaryHypertension #PulmonerHipertansiyon #idiyopatikpulmonerfibrozis #IdiopathicPulmonaryFibrosis #Skleroderma #Scleroderma #SistemikSkleroz #SystemicSclerosis #EisenmengerSendromu #Eisenmenger #RareDisease #Raynauds #KTEPH #AkciğerNakli #OrganBağışı #OrganBağışındaBelçikaModeli #OrganNakli #VarsayılmışOnamSistemi #VarsayılmışRızaSistemi #PulmonaryArterialHypertension #PulmonerArteriyelHipertansiyon #sizinledahagüçlüyüz #PAHSSc @eurordis @nadirhastaliklaragi @saglikbakanligi @tcailesosyal @csgbakanligi @tcicisleri @izmirvaliligi35 @izmirilsaglik @izmirbuyuksehirbelediyesi @izmirkentkonsey @tagucbirligi @european_lung
Eskişehir Web Tasarım