PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

ÜYELİK BAŞVURUSU

YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI'NA

Pulmoner Hipertansiyon ve Skleroderma Hasta Derneği'nin tüzüğünü okudum. Tüzükte belirtilen amacın gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla derneğinize üye olmak istiyorum. Kimliğimi belirten, aşağıdaki bilgilerin doğruluğunu ve üyeliğe kabul edilmem durumunda Dernekler Kanununa, Dernek tüzük, iç tüzük ve yönetmeliklerine aynen uymayı, derneğin amaçlarına uygun hareket etmeyi ve Yönetim Kurulu tarafından belirlenen yıllık aidat tutarını ödemeyi, üyeliğimin her gelen yeni yıl ile birlikte iptal edilmemesi için, Ocak aynın 25’ine kadar, yenilemem gerektiğini kabul eder ve üyeliğe kabulüm ile ilgili gereken işlemlerin yapılmasını, rica ederim.


120 TL
(Üyelik Kayıt + Aidat Ücreti)

100 TL yıllık aidat + 20 TL derneğe giriş ücretleri,

toplam 120 TL. tek seferde ödenir. 

 

Alıcı: Pulmoner Hipertansiyon ve Skleroderma Hasta Derneği,

Banka: Akbank Urla Şubesi

Iban: TR52 0004 6004 7688 8000 0415 58

 

Havale veya EFT olarak yapılan ödemelerde açıklamaya "ÜYELİK" yazmayı unutmayınız.


Hastalığın tanısının geçtiği herhangi bir raporunuzu okunaklı bir şekilde (jpg, pdf, jpeg, png) dosya uzantısında ve 5 MB'ı geçmeyecek şekilde yüklemelinisiniz.

Ben raporlarını ibraz ettiğim Sayın 'in yakını olarak derneğe asil üyelik sıfatıyla üyeliğimin kabul edilmesini bilgilerinize sunarım.

Yönetim Kurulumuza iletmek istediğiniz bir not, kendiniz ile ilgili detaylı bilgi ve söylemek istediklerinizi iletebilirsiniz.

Eskişehir Web Tasarım