PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

MAVİ ÖPÜCÜK (DUDAK) YARIŞMAMIZA KATILMAK İÇİN SON 3 GÜN - 2019.05.25

Son 3 gün!
28 Mayıs'a kadar mavi dudaklı resmini pahssc@gmail.com e-mail veya +905550241480 nolu WhatsApp hesabımıza gönderin, PAH hastası olmak kaydıyla Sn. Prof. Dr. Cihangir KAYMAZ ve Sn. Prof. Dr. Bülent MUTLU hocalarımızla yemek yiyecek 4 kişiden birisi de sen ol!

28 Mayıs itibariyle artık resimleri hep birlikte oylamaya başlayacağız. Herkesin tek bir oy verme hakkı var. Birden fazla resme oy veremezsiniz! Oylama için web sitemiz; www.pahssc.org.tr üzerinden Ankete katıl seçeneğini tıklayıp, oy vermek için kayıt olmanız gerekiyor.

Erken ve doğru tanıya dikkat çekmek için başlattığımız etkinliğimizin kazananını
Sn. İzmir Valimiz Erol AYYILDIZ Bey, en çok oy almış ve finale kalmış 4 resim arasından kurayla belirleyecek. Çekiliş 31 Mayıs’ta İzmir Valiliğinde gerçekleşecekti
Kazananı 1 Haziran günü web sitemizden duyuracağız.

Mor el, ayak ve dudaklar, Baş Dönmesi, Nefes Darlığı, Ödem, Bayılma hissi gibi belirtilerden birisi eğer sizde de varsa, zaman kaybetmeden doktorunuzla görüşün.

Not: Bu etkinliğe resim göndererek resimlerinizin PAHSSC tarafından farkındalık çalışmalarında kullanılmasına, onay vermiş oluyorsunuz.

#pahssc #worldphday #pulmonerhipertansiyon #skleroderma #organbağışındabelçikamodeli #nefesepahabiçilmez @pah_turkiye @phaware #phaware

Eskişehir Web Tasarım