PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

IPF FARKINDALIK HAFTASI ETKİNLİĞİ - FOTOĞRAF YARIŞMASI - 2021.09.12

13-19 Eylül haftası tüm dünyada İPF Farkındalık Haftası olarak kutlanacak. PAHSSc Derneği olarak bu özel haftada düzenleyeceğimiz etkinlik kapsamında yeni bir taşınabilir oksijen konsantratörü satın alınarak ihtiyacı olan bir hastamıza nefes olacağız.

 

Aynı etkinlik vesilesiyle İstanbul’daki Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim Köprüleri 18 Eylül gecesi mavi renge bürünecek.  Bu anı ölümsüzleştiren bir fotoğraf çekip 19 Eylül saat 24:00’e kadar info@tcdnsmedya.com adresine gönderen en iyi 3 fotoğrafın sahibine sırasıyla bilgisayar, telefon ve tablet hediye edeceğiz. Sonuçlar 21 Eylül 2021 tarihinde dernek yönetimimiz ve ajansımız tarafından belirlenerek şanslı katılımcılara hediyeleri takdim edilecek.  Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan bu fotoğrafları, derneğimiz ve avrupadaki üst kuruluşları etiketleyerek ve aşağıdaki hashtaglerle birlikte paylaşabilir misiniz? 

 

@pahsscdernegi @euipff @european_lung #ipffarkındalık #iPFAwareness #idiyopatikPulmonerFibrozis #PAHSSc #AkciğerSertleşmesi #NadirHastalık #ipfweek #IdiopathicPulmonaryFibrosis 

https://www.pahssc.org.tr/duyuru/195/nefes-olmak-ister-miydiniz-2021-07-26

 

Eskişehir Web Tasarım