PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

İHTİYAÇ SAHİBİ HASTALARIMIZA CİHAZ TEMİN EDİLECEKTİR - 2022.11.25

! 10 ARALIK TARİHİ İTİBARİYLE cihaz temini TAMAMLANMIŞTIR. İlginize teşekkür eder, bilgilerinize sunarız !
Bağışlarınızla, bağışlarımız devam edecektir.

 
 
 
İhtiyaç Sahibi Hastalarımıza Cihaz Temin Edilecektir.
 
DUYURU!
Duyuru No: 6 - Tarih: 25/11/2022
Son Başvuru Tarihi: 10/12/2022

https://www.pahssc.org.tr/cihaz-bagisi

 
 • 5 Lt.'lik Sabit Oksijen Konsantratörü
Not: Cihaz, İstanbul'da teslim edilecektir.
 • Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

Not: Cihaz herhangi bir ile, kargoyla gönderilemez! Sadece özel protokolle İzmir'de teslim edilecektir.

 • Parmak tipi Nabız Ölçer (Pulse Oksimetre)

 

İhtiyaç sahibi değerli #PAH, #Skleroderma, #KTEPH ve #iPF hastaları, cihaz başvuruları sadece https://www.pahssc.org.tr/cihaz-bagisi adresinden veya derneğimizin web sayfası üzerinden yapılabildiğini önemle hatırlatmak isteriz.

 

Not:
 • Sabit oksijen konsantratörü için öncelikli hastalık grubumuzdan cihaz talebinde bulunulmadığında, cihaz talebinde bulunmuş diğer hastalar da bu imkandan yararlanabilirler. Ancak diğer cihazlar için böyle bir uygulamamız mevcut değildir.
 • Taşınabilir oksijen konsantratörlerinde derneğimiz ihtiyaç sahibi hastalara, yalnızca cihazın kullanım hakkının tedavi süresince devrine ilişkin ayrı bir protokol yürütmektedir. (İzmir'de yapılacak cihaz tesliminde 2 hasta yakını ile birlikte karşılıklı protokol ve teminat senedi imzalandıktan sonra cihazın kullanım hakkı hastaya devredilir. Kullanımdan dolağacak cihaz onarım ve bakım masraflarını cihaz kullanım hakkını devralan hasta, derneğin anlaşmalı teknik servislerinde yaptırmakla mükelleftir.)
 • Acil, tıbbi önceliği olan hastaların kendilerine öncelik tanınması için ayrıca doktorunun da, pahssc@gmail.com e-posta adresine hastası için cihaz talebinde bulunması gereklidir.
 • Cihaz talebinde bulunacakların, 

  - Ellerinde herhangi bir kurumdan sağlanmış bir cihaz olmaması gerekir.

  - Ellerinde benzer bir cihazın olmaması gerekir. (Hiç cihazı olmayan hasta olması gerekiyor.)

  - Hastalıklarını belgelendirmesi

  - Ve ayrıca oksijen konsantratörlerine başvuracakların da "oksijen kullanması gereklidir" heyet raporlarını başvurularına eklemeleri gerekir. 

 
Yalnızca PAHSSc Hasta Derneğimizin web adresi üzerinden yapılacak başvurular dikkate alınacaktır.
 
Cihaz temini ve diğer konular için hem web sayfamızdan,  hem de sosyal medya hesaplarımızın profillerinde yer alan linktr.ee/PAHSSc'ye tıklayarak erişebilirsiniz.
 
Bağışlarınızla, bağışlarımız devam edecektir.
PAHSSc, sizinle daha güçlü
 
 
Tüzüğümüz için tıklayın.
Faaliyet konumuz dışında kalan hastalıklar için maalesef yardımcı olamıyoruz. Lütfen kendi hastalığınızla ilgili olan hasta dayanışma derneklerine başvuruda bulununuz.
 
#SizinleDahaGüçlüyüz #PAHSSc #OksijenKonsantratörü #SabitOksijenKonsantratörü #Bağış #Temin #Oksijen #Nefes #Soluk #NabızÖlçer #Temin #PAHSSc #PulseOksimetre #TaşınabilirOksijenKonsantratörü #Oksijen #Nefes #YarınlarımızİçinÇalışıyoruzPAHSSc
Eskişehir Web Tasarım