PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

İHTİYAÇ SAHİBİ HASTALARIMIZA CİHAZ TEMİN EDİLECEKTİR - DUYURU NO: 1/2023 - 2023.01.25

! Cihazlar, DEPREMZEDELERİMİZE yönlendirilmişlerdir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bağışlarınızla, bağışlarımız devam edecektir.


 
 
İhtiyaç Sahibi Hastalarımıza Cihaz Temin Edilecektir.
 
DUYURU!
Duyuru No: 1 - Tarih: 25/01/2023
Son Başvuru Tarihi: 09/02/2023

https://www.pahssc.org.tr/cihaz-bagisi

 
 • 5 Lt.'lik Sabit Oksijen Konsantratörü
Not: Cihaz, İstanbul'da teslim edilecektir.
 • Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

Not: Cihaz herhangi bir ile, kargoyla gönderilemez! Sadece özel protokolle İzmir'de teslim edilecektir.

 • Parmak tipi Nabız Ölçer (Pulse Oksimetre), kargo ücreti alıcıya aittir. 

 

İhtiyaç sahibi değerli #PAH, #Skleroderma, #KTEPH ve #iPF hastaları, cihaz başvuruları sadece https://www.pahssc.org.tr/cihaz-bagisi adresinden veya derneğimizin web sayfası üzerinden yapılabildiğini önemle hatırlatmak isteriz.

 

Not:
 • Sabit oksijen konsantratörü için öncelikli hastalık grubumuzdan cihaz talebinde bulunulmadığında, cihaz talebinde bulunmuş diğer hastalar bu imkandan yararlanabilirler. Ancak sabit oksijen konsantratörü dışındaki diğer cihaz yardımlarımız için böyle bir uygulamamız mevcut değildir.
 • Taşınabilir oksijen konsantratörlerinde derneğimiz ihtiyaç sahibi hastalara, yalnızca cihazın kullanım hakkının tedavi süresince devrine ilişkin ayrı bir protokol yürütmektedir. (İzmir'de yapılacak cihaz tesliminde 2 hasta yakını ile birlikte karşılıklı protokol ve teminat senedi imzalandıktan sonra cihazın kullanım hakkı hastaya devredilir. Kullanımdan dolağacak cihaz onarım ve bakım masraflarını cihaz kullanım hakkını devralan hasta, derneğin anlaşmalı teknik servislerinde yaptırmakla mükelleftir.)
 • Acil, tıbbi önceliği olan hastaların kendilerine öncelik tanınması için ayrıca doktorunun da, pahssc@gmail.com e-posta adresine hastası için cihaz talebinde bulunması gereklidir.
 • Cihaz talebinde bulunacaklar için

  - Ellerinde herhangi bir kurumdan sağlanmış bir cihazı olmayan ya da ellerinde benzer bir cihaz bulunmayan (hiç cihazı olmayan) hastalar öncelikle tercih edilecektir.

  - Başvurularına hastalıklarını belgelendirebilecekleri bir raporu eklemeleri,

  - Ve ayrıca oksijen konsantratörlerine için yapılacak başvuracaklarda "oksijen kullanması gereklidir" heyet raporlarını başvurularına eklemeleri gerekir. 

 
Yalnızca PAHSSc Hasta Derneğimizin web adresi üzerinden yapılacak başvurular dikkate alınacaktır.
 
Cihaz temini ve diğer konulara hem web sayfamızdan, hem de sosyal medya hesaplarımızın profillerinde yer alan linktr.ee/PAHSSc'ye tıklayarak erişebilirsiniz.
 
Bağışlarınızla, bağışlarımız devam edecektir.
PAHSSc, sizinle daha güçlü
 
 
Tüzüğümüz için tıklayın.
Faaliyet alanımız dışında kalan hastalıklar için maalesef derneğimiz sizlere yardımcı olamıyor. Lütfen kendi hastalığınızla ilgili olan hasta dayanışma derneklerine, PAHSSc'yi emsal gösterip, başvuruda bulunarak taleplerinizi iletiniz. Çünkü iyilik bulaşıcıdır.
 
#SizinleDahaGüçlüyüz #PAHSSc #OksijenKonsantratörü #SabitOksijenKonsantratörü #Bağış #Temin #Oksijen #Nefes #Soluk #NabızÖlçer #Temin #PAHSSc #PulseOksimetre #TaşınabilirOksijenKonsantratörü #Oksijen #Nefes #YarınlarımızİçinÇalışıyoruzPAHSSc
Eskişehir Web Tasarım