PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

İHTİYAÇ SAHİBİ HASTALARIMIZA CİHAZ TEMİN EDİLECEKTİR - DUYURU NO: 2/2023 - 2023.03.24

10 NİSAN TARİHİ İTİBARİYLE cihaz temini TAMAMLANMIŞTIR. İlginize teşekkür eder, bilgilerinize sunarız !
Bağışlarınızla, bağışlarımız devam edecektir.

 
 
İhtiyaç Sahibi Hastalarımıza Cihaz Temin Edilecektir.
 
DUYURU!
Duyuru No: 2 - Tarih: 24/03/2023
Son Başvuru Tarihi: 10/04/2023
 
İhtiyaç sahibi değerli #PAH, #Skleroderma, #KTEPH ve #iPF hastaları, cihaz başvuruları sadece https://www.pahssc.org.tr/cihaz-bagisi adresinden veya derneğimizin web sayfası üzerinden yapılabildiğini önemle hatırlatmak isteriz.

https://www.pahssc.org.tr/cihaz-bagisi


 • Taşınabilir Oksijen Konsantratörü

Not:

 • Cihaz herhangi bir ile, kargoyla vb. şekilde gönderilemez! Sadece İzmir'de teslim edilecektir!
 • Taşınabilir oksijen konsantratörlerinde derneğimizin faaliyet alanında yer alan ihtiyaç sahibi hastalara (bakınız tüzük), yalnızca cihazın kullanım hakkının tedavi süresince devrine ilişkin ayrı bir protokol yürütmektedir. (İzmir'de yapılacak cihaz tesliminde 2 hasta yakını ile birlikte karşılıklı protokol ve teminat senedi imzalandıktan sonra cihazın kullanım hakkı hastaya devredilir. Kullanımdan dolağacak cihaz onarım ve bakım masraflarını cihaz kullanım hakkını devralan hasta, derneğin anlaşmalı teknik servislerinde yaptırmakla mükelleftir.)
 • Acil, tıbbi önceliği olan hastaların kendilerine öncelik tanınması için ayrıca doktorunun da, pahssc@gmail.com e-posta adresine hastası için cihaz talebinde bulunması gereklidir.
 • Cihaz talebinde bulunacaklar için

  - Ellerinde herhangi bir benzer bir cihaz bulunmayan (hiç cihazı olmayan) hastalar öncelikle tercih edilecektir.

  - Hastalıklarını belgelendirecekleri bir heyet raporu müracaata eklenmelidir.

  - Ve ayrıca oksijen konsantratörleri için yapılacak başvuracaklarda "oksijen kullanması gereklidir" heyet raporuda mutlaka başvuruda eklenmelidir.

 • Faaliyet alanımız dışında kalan hastalıklar için maalesef derneğimiz sizlere yardımcı olamıyor. Lütfen kendi hastalığınızla ilgili olan hasta dayanışma derneklerine, PAHSSc'yi emsal gösterip, başvuruda bulunarak taleplerinizi iletiniz. Çünkü iyilik bulaşıcıdır.
 
Yalnızca PAHSSc Hasta Derneğimizin web adresi üzerinden yapılacak başvurular dikkate alınacaktır!
 
Cihaz temini ve diğer konulara hem web sayfamızdan, hem de sosyal medya hesaplarımızın profillerinde yer alan linktr.ee/PAHSSc'ye tıklayarak erişebilirsiniz.
 
Bağışlarınızla, bağışlarımız devam edecektir.
PAHSSc, sizinle daha güçlü
 
#SizinleDahaGüçlüyüz #PAHSSc #OksijenKonsantratörü #SabitOksijenKonsantratörü #Bağış #Temin #Oksijen #Nefes #Soluk #NabızÖlçer #Temin #PAHSSc #PulseOksimetre #TaşınabilirOksijenKonsantratörü #Oksijen #Nefes #YarınlarımızİçinÇalışıyoruzPAHSSc
Eskişehir Web Tasarım