PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

13 ARALIK İSTANBUL PAH HYBT - 2018.11.08

Hasta Dayanışma Derneğimiz PAHSSc sizleri, Marmara Üniversitesi PAH Ekibi ile birlikte düzenlediğimiz ”Bilgilendirme Toplantısına” davet ediyor. Marmara Üniversitesi PAH Grubu ve PAHSSC Dernek temsilcileri olarak siz hasta ve yakınlarıyla birlikte olmaktan mutluluk duyarız. İstanbul Anadolu yakasında faaliyet gösteren, T.C. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi İstanbul Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, öğlen arasında düzenlediğimiz eğitim programı, bizlere hastalığımız hakkındaki en son gelişmeler ile aklımızdaki sorular için bir bilgilenme imkânı sunmasının yanı sıra, kendiniz gibi bu hastalıkla mücadele eden başkalarıyla tanışmak ve deneyim alışverişinde bulunmak için de bulunmaz bir fırsat sunuyor. Hem de anlata anlata yorulduğumuz yakınlarımız da bu toplantılara katılarak, neler yaşadığımız hakkında bir fikir sahibi oluyorlar.
Hepinizi bekliyoruz… Program

#PAHSSC Derneği hastane temsilcimiz Sn. Figen Küçükçeşme, Sizlere hoş geldiniz diyerek, karşılıyor, selamlıyor.

12:00-12:10 Açılış, #PulmonerHipertansiyon merkezimiz hakkında genel bilgilendirme/ Dr. Derya Kocakaya

12:10- 12:25 Pulmoner Hipertansiyon’ a genel bakış ve tedavi uyumunun önemi / Dr. Halil Ataş

12:25-12:40 Pulmoner Hipertansiyonda Rehabilitasyon / Dr. Özge Keniş Coşkun

12:40- 12:55 Pulmoner Hipertansiyonda Aşılama / Dr Derya Kocakaya
12:55-13:30 Sorular ve Kapanış

Ve ikram

Ne zaman ve Nerede
13 Aralık Perşembe günü, saat: 12:00 – 13:30. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 3.Kat Kardiyoloji Toplantı Salonu. Harita ekte bilgilerinize sunulmuştur. Açıklama:
Tamamen ücretsiz bir etkinliktir. Katılımcı sayısı sınırlı olduğundan, eğitim programında yer almak isteyenlerin önceden, pahssc@gmail.com e-mail adresimize veya +90 555 024 1480 nolu telefonumuza katılımları hakkında bilgi vermesi yeterli. Yapacağınız bildirimde lütfen kaç kişi ile katılacağınızı da belirtmeyi unutmayınız.
En son başvuru tarihi; 10 Aralık 2018

Bilmekte fayda var:
Toplantı salonumuzda oksijen erişim maalesef yoktur. Eğer oksijene ihtiyacınız varsa, yanınızda getirin. Tekerlekli sandalye ile ulaşımda hiçbir sıkıntı, sınırlama bulunmamaktadır.

Eskişehir Web Tasarım