PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

AKCİĞER NAKLİ DONÖRÜ PAHSSC HATIRA ORMANINDA NEFES OLMAYA DEVAM EDİYOR - 2022.07.20

 
Sosyal medyadan, Ege Üniversitesinde 3 hafta önce #AkciğerNakli gerçekleştirdiğini öğrendiğimiz #KOAH'lı bir hastanın donörü, aziz hatırası için yaptığımız fidan bağışı vesilesiyle PAHSSc Hatıra Ormanında nefes olmaya devam ediyor.
 
Kendisini minnet ve saygıyla anıyoruz.
 
Çocuklarımıza neredeyse vefaten organ bağışında bulunulmadığı için çaresiz olduklarını biliyor muydunuz?
 

Aslında çaresiz değiller. Çareleri sadece bizleriz.

 
Herkesi organ bağışında bulunmaya davet ediyoruz. Çünkü unutmayın!
 
Ülkemizde her 17 dakikada 1 kişi, hastalık veya kaza sonucunda organ nakli gerektiren bir durumla karşı karşıya kalıyor! Yarın bu piyango size veya sevdiklerinize de çıkabilir.
 
Değişim kendimizden başlar. Sizlerde bir 5 dakikanızı ayırarak hastaneye yolunuz düştüğünde, organlarınızı bağışlayabilirsiniz.
 
Her yıl organ bekleme listesine eklenen 2.000'i çocuk toplam 30.000 kişi öldükten sonra ihtiyaç duymayacağınız organlarınızla 2. bir hayata tutunmak için bağışlamanızı bekliyor. Organlarınıza bu dünyada ihtiyaç var yanınızda mezara götürmeyiniz.
 
Organlarınız toprak değil CAN olsun!
"Bağışla Türkiyem"
Haydi organ bağışına.
 
Dualarımız bütün organ bekleyenlere. Bütün donörlermizi de sevgiyle, saygıyla rahmetle anıyoruz. Allah kendilerinden razı olsun.
 
 
#egeüniversitesi #egeüniversitesihastanesi #PAHSSc #egeuniversitesi #göğüshastalıkları @drpervinkorkmaz #PAHSScHatıraOrmanı #BirFidanNefesdeBizden
#OrganBağışı #OrganNakli #VarsayılmışRızaSistemi #VarsayılmışOnamSistemi #OrganBağışındaBelçikaModeli #Donor #Donör #VarsayılanOnam #VarsayılanRıza #AksiBeyanEdilmedikçe #AkcigerNakli #Nefes #OrganBağışıHayatKurtarır #1Bağış8Yaşam #Organ #BağışlaTürkiyem #VarsayilanOnam #VarsayilanRiza #VarSayilmisOnamSistemi #VarSayilmisRizaSistemi #AksiBeyanEdilmedikce @saglikbakanligi @tcailesosyal @tbmmresmi @izmirbkm @nadirhastaliklaragi @tagucbirligi @universiteege @eutf.dekanlik @izmirsaglikmudurlugu
Eskişehir Web Tasarım