Nefes olmak ister miydiniz?

İPF Farkındalık Günü Etkinliğimize Destek Olmayı İster miydiniz?

DT. MEHMET KEPEKÇİ İLE SKLERODERMADA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI - 2020.12.24

24.12.2020
12:00
PAHSSc YouTube Kanalı

 

Dt. Mehmet KEPEKÇİ ile Sklerodermada Ağız ve Diş Sağlığı

 

24 Aralık Perşembe

Saat 12:00 

 

PAHSSc YouTube Kanalımızda 

https://youtu.be/AhyYyOQgErA

 

(Ayrıca linke instagram profilimiz; https://www.instagram.com/pahsscdernegi/ 'den de erişebilirsiniz.) 

Kimselere söz vermeyin. Etkinliğimizi sizler de kendi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak duyurmamıza, yardımcı olur musunuz?

 

Diş Hekimi Mehmet KEPEKÇİ,

1982 Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 1985 yılından beri serbest Diş Hekimi ve 1986-2010 yılları arasında Kamuda görevli Diş hekimi olarak çalıştı. Halen kendisine ait klinikte aktif olarak çalışmaktadır. Türkiye, Kıbrıs, Tunus, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Amerika'da Diş hekimliği konularında eğitimler aldı ve konferanslara katıldı. Web üzerinden yada konferanslarla ve kitaplar ile mesleki eğitimine devam ediyor. 

 

#Akciğer #Raredisease #AkciğerNakli #AkciğerYüksekTansiyonu #PulmonerRehabilitasyon #Rehabilitation #EisenmengerSendromu #PulmonaryRehab #GörünmezEngellilik #GörünmezHastalık #CardioPulmonary #idiopatikPulmonerFibrozis #LungTransplant #KardiyoPulmoner #kronikhastalık #KTEPH #NadirHastalık #Breath #Nefes #Rehabilitasyon #OrganBağışındaBelçikaModeli #OrganNakli #PulmonaryArterialHypertension #PulmonerArteriyelHipertansiyon #PulmonerHipertansiyon #PulmonaryHypertension #Physiotherapy #Skleroderma #PulmonaryRehabilitation #SizinleDahaGüçlüyüz

ETKİNLİKLER
Eskişehir Web Tasarım