PAHSSc, Nadir Hastalıklar Gününü Destekliyor

AYGÜN'LE HAYATA GÜLÜMSE -1- ASTROLOG SEMRA ÖZDOĞAN İLE NİSAN AYINDA KOÇ YENİAYININ BURÇLARA ETKİLERİ - 2021.04.02

02.04.2021
21:00
Pahsscdernegi - Instagram canlı yayını

Semra Özdoğan

 

AYGÜN'LE HAYATA GÜLÜMSE -1

Konuğumuz :Astrolog Semra ÖZDOĞAN

Konu: Nisan Ayında Koç Yeniayının Burçlara Etkileri

Moderatör: Aygün MENGELLİ

 

02 Nisan 2021 - Cuma

Saat : 21:00
https://www.instagram.com/pahsscdernegi/

 

Aygün'le Hayata Gülümse ara sıra sağlık konularında fakat çoğunlukla sosyal hayatımızda olan merak ettiğimiz, ilgi çekici konularda dikkati farklı bir yöne çekmek ve birazda eğlenmek amacı ile düşünülmüş bir program. Ayda iki kere Cuma akşamları olacak şekilde planlandı.

 

İlk konuğumuzla Nisan ayında Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeniay'ın burçlara etkisini konuşacağız. Astrolog Semra Özdoğan'la muhabbetimize konuk olmak ister misiniz?


Kimselere söz vermeyin. Etkinliğimizi sizler de kendi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak duyurmamıza, yardımcı olur musunuz?


#PulmonerHipertansiyon #Skleroderma #idiyopatikPulmonerFibrozis #AkciğerNakli #OrganBağışındaBelçikaModeli #PAHSSc #1Bağış8Yaşam #EisenmengerSendromu #GörünmezHastalık #GörünmezEngellilik #KronikHastalık #KTEPH #NadirHastalık #PulmonerArteriyelHipertansiyon #Raynauds #SistemikSkleroz #KalpAkciğerNakli #Umut #SizinleDahaGüçlüyüz #PulmonerRehabilitasyon #OtoimmünHastalık #HayatSensin #BağDokusu #Astroloji #AygünileHayataGülümse @aygunn.aygun

ETKİNLİKLER
Eskişehir Web Tasarım